Wypełnij ankietę

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywany wynik operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
Instytucja Zarządzająca- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

AKTUALNOŚCI « Powrót


Targi turystyki weekendowej „Atrakcje Regionów”

2016-05-16 11:01

Targi turystyki weekendowej „Atrakcje Regionów” odbyły się w dniach 13- 15 maja 2016 roku na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie w hali namiotowej w samym sercu parku. Na targach gościło wielu wystawców promujących turystykę weekendową zarówno z woj. śląskiego jak i innych regionów Polski. Czas zwiedzającym umilały liczne występy i atrakcje przygotowane przez organizatorów.

Na targach nie zabrakło również naszego stoiska na którym można było uzyskać informacje o ofercie turystycznej i rekreacyjnej „Cieszyńskiej Krainy”. Nasze stoisko wzbogacali rękodzielnicy z „Grupy Twórców Wiślanie” przedstawiający piękną Wiślańską twórczość, za co serdecznie dziękujemy. 
« powrót

Mapa projektów LEADER
PROW 2014-2020

mapka_pointer Cieszyńska Kraina Brenna Goleszów Dębowiec Skoczów Hażlach Zebrzydowice Strumień Chybie Ustroń Wisła Istebna Szczyrk


Mapa projektów LEADER
PROW 2007-2013

old_mapka_pointer Cieszyńska Kraina Brenna Goleszów Dębowiec Skoczów Hażlach Zebrzydowice Strumień Chybie

Statystyka

Wszystkich odwiedzin: 1357638
Dzisiaj: 95
W tym tygodniu: 1230
W miesiącu: 7987